Zabiegi

ZABIEGI LUSH & LIFE

Zabieg oxybrazji polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka. Jest łagodniejszy i przyjemniejszy od klasycznej mikrodermabrazji, nie polega bowiem na mechanicznym ścieraniu naskórka, które może wywołać podrażnienia i zaczerwienienia.
Skóra jest bombardowana sprężonym tlenem z rozdrobnionymi kropelkami soli fizjologicznej, która rozprasza się na powierzchni skóry i powoduje tarcie, ale nie podrażnia jej.

ZALETY OXYBRAZJI :
– zwiększenie elastyczności skóry
– zmniejszenie płytkich zmarszczek
– zmniejszenie łojotoku
– eliminacja bakterii beztlenowych, które powodują powstawanie trądziku pospolitego
– wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych

Infuzja tlenowa to innowacyjna metoda odmładzania skóry, wykorzystująca technologię hiperbarycznego tlenu. Zabieg ten polega na wtłaczaniu w głębokie warstwy skórę aktywnych skoncentrowanych składników za pomocą czystego, odpowiednio stężonego tlenu pod ciśnieniem. Ponadto sam tlen, transportowany w głąb skóry, intensyfikuje przemianę materii, poprawia potencjał energetyczny komórek oraz przyśpiesza procesy regeneracji. Efekty zabiegu są widoczne natychmiastowo.

ZALETY INFUZJI TLENOWEJ:
– intensywne nawilżenie na poziomie komórkowym
– dotlenienie komórek skóry i pobudzenie ich procesów metabolicznych
– bezpieczeństwo bez względu na wiek
– możliwość zastosowania na skórę twarzy, szyi, dekoltu czy głowy
– efekty widoczne już po pierwszym zastosowaniu

ZASTOSOWANIE:
– starzenie się skóry
– zmarszczki mimiczne
– przebarwienia oraz plamy pigmentacyjne
– trądzik, stany zapalne

Poprzez dostarczenie większej ilości tlenu do organizmu oxybrazja jest sposobem na zachowanie zdrowia, młodości i urody. Profilaktyczne stosowanie tlenu opóźnia proces starzenia organizmu i pozwala zachować sprawność fizyczną i umysłową na długo. Stosując tlenoterapię możemy osiągnąć bardzo dobre efekty kosmetyczne, profilaktyczne i lecznicze.

ZALETY TLENOTERAPII:
– zwiększenie odporności
– dotlenienie mięśnia sercowego i poprawa pracy układu krążenia
– redukcja skutków stresu
– obniżenie częstotliwości i natężenia migren
– opóźnienie procesów starzenia
– przyśpieszenie procesów przemiany materii
– po kuracji tlenowej następuje rzeczywista rewitalizacja organizmu

Karboksyterapia, czyli odmłodzenie skóry za pomocą dwutlenku węgla, jest zabiegiem innowacyjnym i bardzo skutecznym. Przez specjalistów uznawany za prawdziwy przełom w obszarze kosmetologii estetycznej, stanowi idealną alternatywę w walce z niedoskonałościami skóry. Dzięki zabiegowi karboksyterapii możemy bowiem w szybki i bezinwazyjny sposób poprawić kondycję ciała i cieszyć się wymarzoną sylwetką. Brak jędrności skóry, rozstępy, cellulit czy zanik owalu twarzy odchodzą właśnie w przeszłość ! Karboksyterapia skutecznie wspomaga procesy zwiększenia ilości kolagenu i elastyny w skórze, jak również przyczynia się do rozbudowy naczyń krwionośnych. Dzięki takim właściwościom, w krótkim czasie osiągamy spektakularne efekty. Zabieg ten polega na śródskórnym lub podskórnym wstrzykiwaniu małych dawek dwutlenku węgla, który dociera do wybranych tkanek w organizmie.

WSKAZANIA :
– cellulit
– miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej
– wspomaganie terapii dietetycznych
– zwiotczenie skóry i tkanki podskórnej po porodzie
– zwiotczenie skóry z wiekiem
– zaburzenie krążenia – tzw. ‘’zimne ręce, zimne stopy ‘’
– rewitalizacja skóry ( odmłodzenie )

Najnowszej generacji Laser Neodymowo – Yagowy typu Q-switch posiadający certyfikat medyczny zapewniający bezpieczeństwo i skuteczność przeprowadzanego zabiegu.

Laser ma szerokie zastosowanie w zabiegach usuwania czarnego i kolorowego tatuażu, makijażu permanentnego jak również usuwania przebarwień i laserowego peelingu węglowego (Black Doll).

Laser Q Switch ND YAG charakteryzuję się ultrakrótkim, nanosekundowym impulsem, w efekcie czego cząsteczka barwnika ulega rozbiciu, które usuwane są przez komórki układu immunologicznego organizmu. Zaleca się wykonanie 6-8 serii co 1,5 miesiąca w zależności od tatuażu i indywidualnej reakcji organizmu . W zależności od obszaru na którym wykonywany jest zabieg trwać może od 10 – 60 minut.

Black Doll to popularna nazwa zabiegu laserowego peelingu węglowego który wykorzystuje wysokoenergetyczny laser emitujący światło 1320 nm. Zabieg polega na naświetlaniu promieniami lasera obszaru skóry na którą nałożona jest specjalna emulsja węglowa.

Już po pierwszym zabiegu widać poprawę kondycję stanu skóry, jednakże do optymalnego efektu zaleca się wykonanie 2-4 serie zabiegów co 2-3 tygodnie. Zabieg trwa około 45 minut.

LASER 3D ALEXANDER najnowszy i bardzo skuteczny laser do bezbolesnego usuwania owłosienia. Połączenie w jednej głowicy trzech technik: lasera aleksandrytowego 755nm, lasera diodowego 808nm oraz laser neodymowo-yagowego 1064nm, elektroporacji oraz fali uderzeniowej/akustycznej.

Zabieg można wykonać zarówno na całe ciało, ale także na fragment obszaru zabiegowego (np. pachy, bikini, wąsik)

Dodatkowym atutem jest możliwość wykonywania zabiegu przez cały rok. Zwykle wykonuje się serię 3-4 zabiegów w odstępie co 4-8 tygodni. W zależności od koloru i grubości włosa. Długość trwania zabiegu w zależności od partii ciała może się wahać od 15- 60 minut.

Energia lasera uszkadza cebulkę włosa bez uszkadzania skóry dodatkowo skóra jest chroniona w trakcie zabiegu przez system chłodzący, Światło lasera działa tylko na włosy które są w fazie wzrostu. Po 10-14 dniach można zauważyć że włosy z uszkodzoną cebulką wypadają, raz zniszczona cebulka nie odnawia się .

Pozostałe włosy będące w fazie przejściowej lub spoczynku nie zostają usunięte dlatego też nie mam możliwości usunięcia owłosienia jednorazowo.

Multi-Light Plus – Innowacyjny System do:

 • Redukcji zmarszczek- fotoodmładzania,
 • Usuwania plam i przebarwień,
 • Zamykania rozszerzonych naczynek,
 • Redukcja trądziku różowatego,
 • Leczenie trądziku ropowiczego,
 • Usuwanie owłosienia,
 • Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej.

IPL+ RF – działanie fal radiowych intensyfikuje i uzupełnia działanie IPL. Efektem współdziałania IPL i fal radiowych jest głębsza penetracja w warstwy skóry właściwej, a także szybszy efekt końcowy, co przekłada się na mniejszą ilość zabiegów i dużą rozpiętość możliwych zastosowań.

ULTRADŹWIĘKI (liposukcja ultradźwiękowa)- o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy wywołują zjawisko kawitacji w tkankach, powodując uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby gdzie są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. W ten prosty sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. uda, brzuch, talia, biodra, ręce, okolice kolan. Metoda jest skuteczna u osób z otyłością miejscową redukując tkankę tłuszczową w miejscach z których trudno się jej pozbyć klasycznymi metodami.

FALE RADIOWE – stosowana w połączeniu z ultradźwiękowym rozbijaniem tłuszczu, etap 1 – do wcześniejszego rozgrzania obszarów poddawanych zabiegowi ultradźwiękowego rozbijania komórek tłuszczowych w celu rozluźnienia tkanki tłuszczowej i upłynnienia zawartości komórek tłuszczowych, etap 2 – masaż ultradźwiękowy, etap 3 – masaż głowicą RF po zabiegu ultradźwiękowym gwałtownie zwiększa metabolizm w tkankach oraz przyspiesza prace układu limfatycznego, co wspomaga pozbycie sie uwolnionego tłuszczu oraz zwiększa gęstość i napięcie skóry.

MASAŻ PRÓŻNIOWY to zabieg, który jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Usuwa tkankę tłuszczową, nie narusza otaczających narządów (naczyń krwionośnych i nerwów). Efekty są porównywalne do liposukcji chirurgicznej. Liposukcja to inwazyjny zabieg chirurgiczny, związany z niedogodnościami, wydłużonym okresem rekonwalescencji, ryzykiem powikłań. Zabieg masażu próżniowego to rewelacyjna metoda nieinwazyjnego wyszczuplania przez zmniejszenie komórek tłuszczowych za pomocą masażu podciśnieniowego, co wywołuje zmniejszenie obwodów ciała: brzucha, pośladków, ud i bioder oraz ukształtowanie sylwetki.

Czym jest Dermapen?
Dermapen to rewolucyjne urządzenie przeznaczone do mikronakłuwania skóry w celu jej dogłębnej odbudowy. Zabieg polecamy osobom, które dążą do wygładzenia i odmłodzenia skóry (ciała, twarzy, dłoni) oraz zniwelowania mankamentów skórnych, takich jak rozstępy czy blizny.

Regeneracja skóry odbywa się w 3 fazach:
1.Pobudzenie produkcji włókien kolagenowych, elastynowych i kwasu hialuronowego.
2.Stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego.
3.Głęboka regeneracja, poprawa gęstości i napięcia skóry, uzupełnienie niedoborów.

Efekty zabiegu Dermapen
Mikronakłuwanie skóry i dostarczenie do jej głębszych warstw cennych składników aktywnych inicjuje procesy namnażania kolagenu i elastyny. W efekcie, skóra zyskuje na gęstości i staje się bardziej sprężysta oraz wygładzona.

Poprawia się jej ukrwienie, struktura i koloryt, a obecne na jej powierzchni drobne zmarszczki czy blizny potrądzikowe ulegają zredukowaniu. Rezultaty te widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak, by uzyskać długotrwałą i wyraźną poprawę kondycji skóry, warto powtórzyć go 2-5 razy.

Zastosowanie:

 • Drobne zmarszczki,
 • Blizny (potrądzikowe),
 • Rozstępy,
 • Wiotkość skóry,
 • Przebarwienia,
 • Wypadanie włosów.

Przeciwwskazania:

 • Ciąża,
 • Karmienie piersią,
 • Infekcje i/lub stany zapalne skóry,
 • Choroby nowotworowe.

Rewolucyjne urządzenie do usuwania cellulitu, wyszczuplania ciała i liftingu skóry. Są one aplikowane w tym samym czasie, co znacząco zwiększa skuteczność zabiegów.

Zastosowanie urządzenia Laser Shape

1. Ujędrnienie skóry oraz redukcja zmarszczek
Działanie lasera oraz energia fal radiowych prowadzi do rozgrzania tkanki w głębokiej warstwie skóry. Efektem podniesionej temperatury jest wzmożona produkcja kolagenu oraz poprawa krążenia krwi, co prowadzi do ujędrnienia skóry i redukcji zmarszczek.

2. Modelowanie sylwetki
Działanie fal radiowych o wysokiej częstotliwości prowadzi do rozgrzania tkanki tłuszczowej na głębokości 5-15 cm pod powierzchnia skóry i wzmaga wydzielanie tlenu, co w konsekwencji przyspiesza wymianę substancji oraz spalanie tkanki tłuszczowej.

3. Redukcja cellulitu
Energia fal radiowych o wysokiej częstotliwości, w połączeniu z działaniem pompy ssącej i wałka mechanicznego, wpływa na krążenie krwi, a także podnosi zawartość tlenu we krwi, co w efekcie prowadzi do znaczącej redukcji cellulitu. Temperatura dociera głęboko do tkanki podskórnej i działa na komórki tkanki łącznej, fibroblasty, które odpowiedzialne są za produkcję kolagenu.

4. Działanie Energia fal radiowych:
Moc do 150W pozwala na penetrowanie głębokich warstw skóry i podniesienie temperatury tkanki tłuszczowej. Światło z zakresu podczerwieni: Wpływa na produkcje kolagenu, poprawia krążenie krwi, w efekcie widocznie odmładza skórę. Posiada również działanie wybielające i odmładzające skórę. Pompa ssąca oraz wałek mechaniczny: Ruch tkanki tłuszczowej, spowodowany działaniem podczerwieni oraz energii fal radiowych, sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna, a także wpływa na poprawę krążenia krwi, co stymuluje produkcję enzymu przyspieszającego spalanie tkanki tłuszczowej.

Zastosowanie
– redukcja cellulitu;
– kształtowanie ciała;
– usuwanie zmarszczek;
– lifting twarzy;
– odmładzanie skóry;
– redukcja worków pod oczami;
– kojenie skóry;
– napinanie skóry;
– napinanie skóry i zwężanie porów;
– lifting i napinanie luźnej skóry;
– zwiększanie elastyczności skóry;

Freeze Shock 3D jest bardzo skutecznym urządzeniem do redukcji tkanki tłuszczowej, ponieważ zastosowano w nim trzy technologie: zamrażanie, elektroporację oraz falę uderzeniową akustyczną.

Procedura zabiegu wygląda następująco: najpierw wykonujemy zabieg kriolipolizy z elektroporacją poprzez zamocowanie od 1 do 4 padów na skórze i ustawienie parametrów. Zabieg trwa ok. 30-40 minut. Po zdjęciu padów dodatkowo wykonujemy zabieg falą uderzeniową/akustyczną, która poprzez stworzenie mikrootworów w błonie komórkowej powoduje dwa razy szybszą redukcję tkanki tłuszczowej w porównaniu do tradycyjnych zabiegów kriolipolizy.

Jakie jest zastosowanie urządzenia?
– skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej
– modelowanie sylwetki
– wyszczuplanie
– redukcja cellulitu

EFEKTY ZABIEGÓW 2 RAZY SZYBSZE W STOSUNKU DO TRADYCYJNEJ KRIOLIPOLIZY!!!

Zabieg jest bezbolesny, nie trzeba specjalnego przygotowania. Opracowana procedura zamrażania komórek tłuszczowych pozwala na ich trwałą eliminację.

Komórki, które rozpadną się pod wpływem zimna są naturalnie wchłaniane i wydalane z organizmu. Jest to proces stopniowy i trwa kilka tygodni.W zależności od początkowej grubości tkanki tłuszczowej średni ubytek wynosi do 15 mm. Odpowiada to średnio do 35% ubytku tkanki tłuszczowej.

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, urlopu. Jest wygodny i bezpieczny, a przy tej technologii przede wszystkim skuteczny!

Dla kogo jest przeznaczony?
– dla osób dorosłych, zdrowych, w dobrej kondycji fizycznej
– dla osób średnio otłuszczonych

Zabieg kriolipolizy nie jest zabiegiem przeznaczonym do leczenia otyłości lecz zabiegiem przeznaczonym do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej w miejscach trudnych do jej usunięcia klasycznymi metodami.

Lomi Lomi – Głęboko relaksujący, tradycyjny masaż hawajski Lomi Lomi, to bardzo skuteczna metoda pracy z ciałem za pomocą której można poradzić sobie z przewlekłymi dolegliwościami kręgosłupa, bólami mięśni, migrenowymi bólami głowy spowodowanymi długotrwałym stresem lub ciężkimi przeżyciami.

Ratnaabhyanga – to wyjątkowo ekskluzywny masaż, zarówno ze względu na przyjemne doznania, działanie jak i na sam wygląd kamieni. Masaż gorącymi kamieniami całego ciała ma działanie witalizujące, doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni, stanowi element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Dodatkowo zastosowanie w 100 % naturalnych, certyfikowanych olei ayurvedyjskich(indyjskich) uzupełnia perfekcyjnie skomponowany masaż,

Masaż Bambusami i miotełkami bambusowymi – Bamboo Massage to masaż, który wykonuje się przy pomocy pałeczek i miotełek bambusowych. Kije nazywane o zróżnicowanej średnicy i miotełki dopasowują się podczas masażu do kształtu mięśni. Masaż bambusami działa drenująco, modelująco, doskonale usuwa napięcie mięśni oraz związane z nim gromadzące się w organizmie człowieka złogi i toksyny.

Masaż misami tybetańskimi – To specjalne techniki wydobywania dźwięków i wibracji z mis ułożonych na ciele i dzwonków tybetańskich. Łagodne wibracje delikatnie masują i rozluźniają ciało na zewnątrz i wewnątrz. Ciekawa alternatywa dla osób które nie akceptują intensywnego dotyku.

Masaż Tajski – Tradycyjny tajski masaż jogiczny (inaczej Nuad Phaen Boran) nazywany „jogą dla leniwych” to ciekawa forma pracy z ciałem polegająca na rozciąganiu (strechingu) całego ciała i rozluźnieniu powięzi poprzez uciski (kciukami, dłońmi, łokciami, kolanami, stopami) na kanałach energetycznych.

Udvartana – to masaż detoksykujący, antycellulitowy, przy którym stosuje się proszki, pasty z ziół zmieszane z olejem ayurvedyjskim lub bez. Zabieg udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, działa jak peeling.

Masaż świecą aromaterapeutyczną – zabieg łączący w sobie oddziaływanie ciepłego wosku świecy z aromaterapią.

Magiczny rytuał z użyciem wosku, który po zapaleniu świecy zamienia się w ciepły, aromatyczny olej, nie tylko dodaje energii, ale również wprowadza w stan głębokiego relaksu. Przyjemny zapach świecy sprawia, że masaż staje się wyjątkowym przeżyciem.

Świece do masażu są zrobione w 100% z naturalnych składników. Po podgrzaniu idealnie rozprowadzają się na skórze, efektywnie odżywiając ją i wygładzając.

Masaż tajski stóp – połączenie masażu z akupresurą stref refleksologicznych stóp. Technika masażu obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, okolic kolana. Na podeszwach naszych stóp znajduje się aż 60 zakończeń węzłów nerwowych .Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie zmęczonych „ciężkich nóg”. Stosowany regularnie pomaga odreagować codzienne stresy. Masaż doceniany jest przez swój pozytywny wpływ na pracę układu krwionośnego. Tajski masaż stóp jest bardzo intensywny, gdyż stymuluje pracę całego organizmu, zwłaszcza układu limfatycznego i wydalniczego. Poczujesz się po nim odprężony i zregenerujesz potrzebne każdemu siły.

Masaż klasyczny – to zespół różnych zabiegów manualnych, które w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki stawowe i więzadła, a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia, nerwowy, wewnątrzwydzielniczy do narządów wewnętrznych włącznie. Masaż, którego istotę w jego klasycznej postaci stanowi mechaniczne wywieranie i zwalnianie uścisku na tkanki ustroju, jest jedną z najstarszych metod fizykoterapii.

Masaż relaksacyjny – pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Masaż odchudzający / antycellulitowy / ujędrniający – masaż ten intensywnie wspomaga walkę ze zbędnymi kilogramami. Intensywnie modeluje i wyszczupla takie partie sylwetki ciała jak talia, bruch pośladki czy biodra. Szczególnie polecany osobom, które chcą ujędrnić i wyszczuplić swoje ciało. Masaż odchudzający o właściwościach antycellulitowych stosowany regularnie przyczynia się przede wszystkim do ogólnego spadku wagi i poprawy wyglądu skóry na całym ciele.

Masaż czekoladowo – kokosowy – rozpieszczający seans dla ciała i zmysłów – body chocolate. Zawarty w czekoladzie cynk poprawia jakość skóry, magnez działa tonizująco, zmniejsza wrażliwość układu nerwowego na stres i podnosi odporność. Zawarty w czekoladzie wapń i antyoksydanty, czyli przeciwutleniacze zapobiegają starzeniu się skóry, nadając ładny wygląd. Substancje znajdujące się w czekoladzie powodują wzrost endorfin zwanych hormonami szczęścia, które wpływają na relaksację i dobre samopoczucie.

Rytuał Spa Marrakesh (peeling, masaż, maska) – rytuał składa się z trzech etapów. Pierwszy etap to piaskowy peeling, który delikatnie oczyszcza skórę, czyniąc ją tym samym nawilżoną. Kolejną częścią jest masaż olejem arganowym z drobinkami złota, który odżywia i łagodzi skórę. Ostatnim elementem zabiegu jest maska z glinki Ghassoul, potęgującej odżywcze i regenerujące działanie.

Rytuał Spa Bali (peeling, masaż, maska) – jaśminowy peeling do ciała z drobinkami muszli kokosowych silnie nawilża, odżywia i odmładza skórę. Olej z jaśminu poprawia elastyczność skóry i wzmaga terapeutyczne działanie masażu. Jaśminowa maska do ciała, dzięki REVITALIN® PF i Pentavitin® nawilża, wygładza, regeneruje i odmładza skórę.

Orientalny, cukrowy peeling do ciała z dodatkiem kompleksu BODY3 COMPLEX™ wyszczupla, ujędrnia i wygładza Masaż ekstraktem z jogurtu pielęgnuje i nawilża skórę, a Isocell™ Slim działa wyszczuplająco. Orientalna maska do ciała zawiera ekstrakt z ruszczyka, który wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i przeciwdziała występowaniu cellulitu; Pentavitin®długotrwale nawilża, rozjaśnia i wygładza skórę.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

NASI PARTNERZY

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.
CZEKAMY NA CIEBIE

KONTAKT Z LUSH LIFE

Adres:

PLAC GLICENSTEINA 1
62-700 TUREK

Telefony:

STREFA BEAUTY: +48 608 100 203
SIŁOWNIA: +48 608 100 406

Godz. otwarcia:

PON- PT: 7:00- 22:00
SOBOTA: 10:00-18:00
NIEDZIELA: 10:00- 15:00
ARE YOU READY?

GET 907 THEME NOW