Leczenie nadpotliwości w Lush Life

Leczenie nadpotliwości w Lush Life

leczenie_nadpotliwosci

Czy cierpisz na nadmierne pocenie się?
Pragniesz poczuć pewność siebie i swobodę bez nieustannego niepokoju?

Jest to możliwe jeszcze w te wakacje! Teraz w Lush Life oferujemy innowacyjne i skuteczne leczenie nadpotliwości w ramach zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Czym jest nadpotliwość?
To schorzenie, które dotyka wiele osób i może powodować znaczny dyskomfort w codziennym życiu. Jeśli marzysz o suchych pachach, stopach lub dłoniach, nasz zabieg może być właśnie tym, czego potrzebujesz.

Jak działa toksyna botulinowa?
Ten naturalnie występujący środek, ma zdolność blokowania sygnałów nerwowych, które powodują nadmierne wydzielanie potu. Wstrzyknięcie toksyny botulinowej w obszar, który najbardziej Cię dotyczy, pozwoli na redukcję pocenia się, a nawet na całkowite jego zahamowanie na okres kilku miesięcy.

Dlaczego warto wybrać Lush Life?
Nasz doświadczony specjalista Mariusz zapewni Ci bezpieczne i skuteczne leczenie. Dbamy o komfort i zadowolenie naszych pacjentów, dlatego w trakcie zabiegu zapewniamy indywidualne podejście i opiekę.
W Lush Life oferujemy trzy rodzaje zabiegów na nadpotliwość: pachy, stopy lub dłonie. Dzięki temu możesz skupić się na obszarze, który najbardziej Cię niepokoi. Przed zabiegiem przeprowadzimy dokładną konsultację, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i omówić oczekiwane rezultaty.

SPRAWDŹ CENNIK ZABIEGÓW:

NADPOTLIWOŚĆ PACH – 1 200zł
NADPOTLIWOŚĆ STÓP – 1 200zł
NADPOTLIWOŚĆ DŁONI – 1 200zł

Nie czekaj dłużej na swobodne i pewne siebie życie!
Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację i poznać szczegóły naszego leczenia nadpotliwości toksyną botulinową.

Lush Life
Plac Glicensteina 1, Turek
tel. 608 100 203

Tagi:
Świętuj Dzień Matki w Lush Life z 20% rabatem na wszystkie masaże!Beauty_liftologyBeauty LiftoLogy – nowe zabiegi w Lush Life!
WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

NASI PARTNERZY

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.
CZEKAMY NA CIEBIE

KONTAKT Z LUSH LIFE

Adres:

PLAC GLICENSTEINA 1
62-700 TUREK

Telefony:

STREFA BEAUTY: +48 608 100 203
SIŁOWNIA: +48 608 100 406

Godz. otwarcia:

PON- PT: 7:00- 22:00
SOBOTA: 08:00-16:00
NIEDZIELA: 10:00- 15:00
    ARE YOU READY?

    GET 907 THEME NOW